הרצאות הורים לאירגונים

הרצאות של מיכל דליות לאירגונים

כי ההורים נמצאים בכל מקום
ההרצאות מתאימות לארגונים, לחברות, למוסדות חינוך, לעיריות ולמועצות.

הרצאות בהנחיית מיכל דליות בנושאים שונים המעסיקים הורים באשר הם: כאנשי משפחה, כעובדים, כמנהלים, כאנשי חינוך, כמי שפועל בעולמות הפרט והמשפחה ועוד.

על כל צעד ושעל נגלה שהכל בחיים – יחסים

יחסים עם בני הזוג, יחסים עם הילדים, יחסים עם השכן, יחסים עם הבוס ובמקום העבודה. 

כל הרצאה מתמקדת בנושא מסוים ומביאה למחשבה, לתובנות ואף לביצוע שינוי יזום. ההרצאות ניתנות במסגרות שונות: חברות, ארגונים, מתנ”סים, ישובים, ובפני קהלים גדולים כקטנים (הורים, נשואים, רווקים, גרושים, סטודנטים, סבים וסבתות…).
משך כל הרצאה הינו שעה, כאשר במהלכה נפרס בפני הקהל נושא ההרצאה תוך תיבול הגישות והרעיונות בסיפורים ואנקדוטות. ההרצאות דינאמיות, מלאות הומור ועם שיתוף הקהל.
את ההרצאות מעבירה מיכל דליות.

לפרטים נוספים ולהתאמת הרצאה לארגונך, מלא.י את הפרטים:


Lp_הרצאות

  • אני מסכים/ה לקבל ממיכל דליות בע"מ וגורמים הקשורים בחברה, דיוור ישיר בנוגע לחברה, שירותיה, מוצריה ופעילויותיה וכן דברי פרסומת באמצעות הדואר האלקטרוני ומסרון (SMS) לטלפון הנייד

להלן מספר נושאים נבחרים להרצאות הורים:

מסכים – נסכים או לא נסכים?

המסכים פה והם לא זמניים אלא יישארו כאן. הדרך להתמודד עם הרצון והצורך של הילדים לשבת עוד ועוד מול הטלוויזיה, הטאבלט והטלפון, היא להיות ער למשמעות של הדברים ולהציב גבולות. אינספור מחקרים מצביעים על הקשר בין צפייה מרובה במסכים לבין התנהגות אגרסיבית ואפאטית אצל ילדים ונוער. המקום שבו יש לכם שליטה על ילדכם הוא הבית, לכן יש להתחיל שם. ההרצאה תעסוק בדילמות ההוריות הקשורות לחשיפה למסכים: כמה זמן לצפות ובאילו גילאים? איך מפקחים על התכנים? מהי דרך הפעולה להגבלה? איך מתווכים את הסכנות שברשת? איך פועלים בנחישות ובעקביות מבלי לקלקל את היחסים עם הילדים? והאם להסכים או לא להסכים.
 
הרצאה להורים בנושא מסכים

 

מעברים בחיי הילד או שלום כיתה א

תהליך ההתפתחות האנושי מורכב ממעברים ושינויים, אשר בחלקם צפויים וידועים מראש ובחלקם בלתי צפויים. המילה מעבר מתארת שינוי ממצב אחד למשנהו, מציאות בה המוכר לא קיים, ולכן זו יציאה מאיזון. בכל מעבר קיימת תקופה של אי וודאות, הטומנת בחובה מחד פוטנציאל לשיפור והתקדמות, ומאידך סיכון למשבר. ילדים חווים מעברים רבים, והיכולת שלהם להתמודד עם השינוי ועם היציאה מאיזון תלויה בבשלות ובמוכנות שלהם, אך מושפעת מאד מהתיווך, ההכוונה, העידוד והמשוב שיקבלו מהוריהם. על כך ועל דרכים לחזק ילדים בתקופות מעבר ידובר בהרצאה.

 
הרצאה להורים בנושא מעברים

 

מי מפחד להיות מנהיג? הורות בעידן המודרני

מדוע קשה היום יותר מאי פעם להיות הורה? מהם הצרכים הפסיכולוגיים הראשונים של הילד ומהי אחריות ההורה לקיימם? כיצד משקמים את הסמכות ההורית ומחזירים שליטה לחיי הבוגרים במשפחה? הבנת השינויים העוברים על החברה ועל מעמד ההורה והילד והשפעתם על חינוך הילדים.
 

 אהבה, אשליות ויסורים

בכל זוגיות יש שניים שהם יחידים וייחודיים וכל זוגיות החלה ממפגש בו נחתם חוזה נסתר ובלתי מודע והתפתח קשר ארוך טווח. מה בעצם גרם לחיבור בין השניים? מהו השדכן הפנימי והסודי שהביא לקשר, ואז גם למשברים ולקשיי המציאות? בהרצאה תהייה היכרות עם המחירים, הרווחים החוזים הבלתי כתובים שבזוגיות ודרכים להתגבר על חילוקי הדיעות..

 

 
הרצאה אהבה וזוגיות מיכל דליות

 לעגל את הריבוע

יצירת שינוי במעגלי החיים השונים, עבודה ומשפחה, מתחיל ברעיון שכדאי לבדוק את תבניות החשיבה שלנו. מהו  ההיגיון הפרטי של כל אחד מאיתנו וכיצד הוא נבנה? כיצד מתחברת המודעות לאחריות? האם יש לנו שליטה על אירועי חיינו? כיצד נבנית ראיית העולם של כל אחד מאיתנו? למה יש בינינו חילוקי דעות? האם אני צודק או הזולת? איך להתמודד עם השוני בין בני המשפחה, החברים לעבודה והחברים לחיים כדי להימנע מכעסים ולהנעים את חיי היום יום.
 
 

איך שורדים את החגים ואת החופשה?

 
מידי פעם, אחרי המרוץ היום יומי הקשה, בו בדרך כלל  “אין לכם זמן” לילדים,  יש הזדמנות להנות מהביחד. הגיעה תקופת החגים או חופשת הקיץ הנושאות בחובן ארוחות משפחתיות וחופשות עם הילדים. זה יכול להיות בילוי נפלא, אך זו עלולה להיות חוויה עצובה, מאכזבת וזרז למריבות. אז מה עושים?
 
הרצאה להורים בנושא חופשים

 גיל ההתבגרות או גיל ההתמרדות?

הילד רק בן 10 (ואולי בן 13 או יותר) וכבר מתבגר: מתחצף, יורד בלימודים, נעדר מהבית, מסתגר בחדר, סובל ממצבי רוח אשר משפיעים על כל סביבתו ורב על כל נושא. מה קורה פה? הכרת והבנת אפיוני הגיל, הקשיים והצרכים המיוחדים של המתבגרים ודרכים להתמודדויות יום יומיות כדי לשפר את האווירה בבית ולחדש יחסי קירבה וידידות.
 
הרצאה להורים בנשוא גיל ההתבגרות
 

 פיתוח וחיזוק בטחונו העצמי של הילד –

כולנו יודעים בברור שתפקיד ההורים הוא לשמור על בטחונו של הילד, להזין אותו, להלביש אותו, לדאוג למחסורו, לקנות לו צעצועים, לאהוב אותו – ויש תפקיד אחד שלעיתים, במרוץ היום יומי שוכחים אותו והוא להכשיר את הילד לחיים מחוץ לבית. לעולם האמיתי שבחוץ. כדי להתמודד היטב עם משימות החיים יש לצייד את הילד בכלים מתאימים. תפקידכם לבנות בילד דימוי עצמי חיובי ובטחון פנימי בעצמו=בטחון עצמי.  זה לא פשוט, ובעיקר בעידן המודרני בו אנו מאד הישגיים ומאד תחרותיים.  אז איך עושים זאת?
הרצאה להורים בנושא פיתוח בטחונו העצמי של הילד
 
 
 
לפרטים נוספים, נושאים נוספים ולהזמנת הרצאות, ניתן לפנות באמצעות הטלפון: 03-7448149
או באמצעות הדוא”ל: info@michaldalyot.co.il בצירוף פרטים על אוכלוסיית היעד, כמות אנשים ומקום ההרצאה.
 
מרכז מיכל דליות הוא הגוף המוביל בישראל לייעוץ משפחה ולהדרכות הורים.
 המרכז יחד עם המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט מקיימים זו השנה העשירים את התוכנית המקיפה ביותר בארץ להכשרת יועצות משפחה ומדריכות הורים
 
 
 
סל המוצרים שלי
הקורסים שלי

About Michal Dalyot

Michal Dalyot is a highly experienced advisor and trainer in the field of parenting, family relations, and childhood education in the 21st century. Michal heads the Michal Dalyot Center and is the Academic Director of the Center’s training and certification program for parental coaches and family counselors in Israel, in cooperation with the Levinsky Wingate Academic Center.

Michal holds a teaching certificate in early childhood education from the Levinsky College of Education and is a certified group facilitator for parental guidance from the Adler Institute.

Michal has been a member of the Board of Directors at the Adler Institute, in addition to serving as an instructor and coach at this renowned institute.

In 2006, Michal was chosen to star on the Israeli version of Supernanny, an international reality TV show, broadcast on Channel 2 (currently named Keshet, Channel 12). Throughout the eight consecutive seasons of the show, Michal guided and supported numerous parents who were struggling to raise and educate their children in an optimal manner. Michal had the privilege of accompanying these families along the road to their long-awaited change within the family setting, based on her vast knowledge and experience in the field. Needless to say, the show was a huge success.

Michal has also been hosting a weekly call-in talk show on Radio 103fm (Israel) since 2008, where listeners can receive heartfelt advice on parenting matters. 

Yet how did this all begin? As Michal explains, “My love of children, combined with my desire to contribute to their upbringing and education, led me to embark on the profession of early childhood educator (many years ago).” 

But what made you expand into the field of family counselling?

“The fifteen years in which I worked with young children led me to understand that creating positive change among children is possible, is within our reach. I also realized that the primary, most significant environment for young children is their family unit, the home in which they are raised and educated.”

“At the same time, as a struggling young mother of four, I found myself needing parenting guidance. I was dealing with a number of issues with my own children but couldn’t find a solution. Years later, when I discovered the field of family counselling, everything just fell into place. It was then that I decided to learn how to provide parents with professional guidance and direction. I realized that this is my true calling: offering parents the much-needed support and assistance that was unavailable to me all those years ago.”